Chcete dostať zdarma ponuku na separátor od našej firmy?
Samozrejme chcem
Pre suché zmesi
Pre tekuté zmesi
Ostatné typy magnetických separátorov
Ostatné odkazy

Magnetická pracholapka

Ide o dômyselný lapač kovových prachových častíc. Lapač sa zavesí do voľného priestoru a zachytáva z prostredia veľmi jemné kovové nečistoty. Magnetickú pracholapku tvoria veľmi silné neodymové magnety, ktoré si poradia aj s tými najjemnejšími nečistotami. Použitie magnetickej pracholapky Odporúčame ju používať v elektrotechnickom priemysle, pri montáži výrobkov citlivých na dokonalú čistotu prostredia. Alebo tiež […]

Podrobnější info

Ide o dômyselný lapač kovových prachových častíc. Lapač sa zavesí do voľného priestoru a zachytáva z prostredia veľmi jemné kovové nečistoty. Magnetickú pracholapku tvoria veľmi silné neodymové magnety, ktoré si poradia aj s tými najjemnejšími nečistotami.

Použitie magnetickej pracholapky

Odporúčame ju používať v elektrotechnickom priemysle, pri montáži výrobkov citlivých na dokonalú čistotu prostredia. Alebo tiež v priemyselných odvetviach náročných na neprítomnosť kovových prachových nečistôt z prevádzkových alebo technologických dôvodov.

Upevnenie magnetickej pracholapky

Pracholapku dodávame spoločne so závesným systémom – s reťazou a oceľovou kotvou do steny. Vhodné na upevnenie do tehly, kameňa alebo betónu.

Čistenie magnetickej pracholapky

Nachytané kovové nečistoty zotrite látkovou alebo papierovou utierkou.